Hotel Waterman Svpetrvs Resort

Czterogwiazdkowy hotel Waterman Svpetrvs Resort zlokalizowany jest na chorwackiej Wyspie Brac, ok. 500 m od centrum miejscowości Superat. Luksusowy obiekt zapewnia wysoką jakość świadczonych usług oraz szereg atrakcji dla gości, dzięki czemu zapewni potrzeby nawet najbardziej wymagających osób.


Waterman Svpetrvs Resort - Supetar w Chorwacji

Hotel Waterman Svpetrvs Resort – wyróżniki obiektu, udogodnienia dla gości

Hotel składa się z dwunastu budynków, w których znajdują się przestronne, eleganckie i nowoczesne pokoje w pastelowych kolorach. Każdy z nich posiada umeblowany balkon. Zaletą obiektu jest bezpośrednie położenie przy żwirkowo-kamienistej plaży (odległość to zaledwie 50 m). Ekskluzywne restauracje serwują zarówno dania kuchni lokalnej, jak i międzynarodowej. Obiekt usytuowany jest w malowniczym otoczeniu, wśród egzotycznej roślinności. Dużą atrakcję dla gości stanowi również klimatyzowany teatr, o pojemności do 300 osób.

W sezonie hotel zapewnia różnorodne animacje dla dzieci i dorosłych, jak np.: poranna gimnastyka, gry w wodzie, turnieje, mini-disco dla najmłodszych, aqua-aerobic, mini klub dla dzieci od 4 do 11 roku życia, dyskoteki i talent-show. Osoby aktywne mają również możliwość skorzystania z wypożyczalni rowerów, fitness, gry w siatkówkę, mini-golfa oraz tenisa stołowego. Za dodatkową opłatą zyskuje się ponadto dostęp do wypożyczalni sprzętów wodnych i szkoły nurkowania. Opłacie w hotelu podlegają też: parking, Internet w lobby oraz masaże.

Hotel Waterman Svpetrvs Resort – dlaczego warto się tutaj zatrzymać?

Czterogwiazdkowy obiekt Hotel Waterman Svpetrvs Resort świadczy szereg usług dodatkowych, co pozwala zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających gości. Bezpośrednie położenie przy plaży, malownicza okolica, bogaty program animacyjny w sezonie oraz atrakcje dla osób aktywnych to największe zalety obiektu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *